...:LEE RYAN:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:LEE RYAN:...

Slovenské fórum o jedinečnom a talentovanom spevákovi
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 2. album!!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Mia
Admin
Mia


Počet príspevkov : 305
Age : 32
Localisation : chatrč v Írskych horách :)
Registration date : 28.01.2007

2. album!! Empty
OdoslaťPredmet: 2. album!!   2. album!! Icon_minitimePi jún 08, 2007 10:34 am

Na nete sa objavila informacia, ze Lee na premiere filmu Fantastic 4 povedal svojim talianskym fans, ze jeho druhy album by mal vyjst uz tento rok v septembri!!! Nie je to skvele? Ale este to nie je oficialne potvrdene, tak to berme s rezervou...no len tak medzi nami, ja uz sa dost tesim Wink
Návrat hore Goto down
https://lee-ryan.slovakforum.net
*MIRKA*

*MIRKA*


Počet príspevkov : 296
Age : 34
Localisation : in my dreams with Lee lol
Registration date : 02.02.2007

2. album!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2. album!!   2. album!! Icon_minitimePi jún 08, 2007 2:44 pm

Mia napísal:
Na nete sa objavila informacia, ze Lee na premiere filmu Fantastic 4 povedal svojim talianskym fans, ze jeho druhy album by mal vyjst uz tento rok v septembri!!! Nie je to skvele? Ale este to nie je oficialne potvrdene, tak to berme s rezervou...no len tak medzi nami, ja uz sa dost tesim Wink
hey hey to som citala... oh yeah ano to je skveleeee uplne skveleee... keby ho uz vydal cez prazdniny by bolo najlepsie... lebo cim dlhsie na to cakam,tym viac zbožnujem jeho songy!!!!!!!!!!hehe lol! Very Happy
Návrat hore Goto down
marykateryan

marykateryan


Počet príspevkov : 530
Age : 31
Localisation : Vila v Toskansku:DDD
Registration date : 30.01.2007

2. album!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2. album!!   2. album!! Icon_minitimeSo jún 23, 2007 2:11 pm

Mia napísal:
Na nete sa objavila informacia, ze Lee na premiere filmu Fantastic 4 povedal svojim talianskym fans, ze jeho druhy album by mal vyjst uz tento rok v septembri!!! Nie je to skvele? Ale este to nie je oficialne potvrdene, tak to berme s rezervou...no len tak medzi nami, ja uz sa dost tesim Wink

heh...toto si pametam ze som tuto spravu davala na blog...ked som tam ete robila...ale uz nemrobim...hmmm mno co uz...neva
mno a ja normalne ze skapem z neho...a nex ten albumiiiik uz vydaaaa...bo som vzrusivaaaaa I love you I love you Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://katyryan.skyrock.com
Sponsored content





2. album!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2. album!!   2. album!! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
2. album!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
...:LEE RYAN:... :: Lee Ryan News-
Prejdi na: