...:LEE RYAN:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:LEE RYAN:...

Slovenské fórum o jedinečnom a talentovanom spevákovi
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 KAPOR

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
marykateryan

marykateryan


Počet príspevkov : 530
Age : 31
Localisation : Vila v Toskansku:DDD
Registration date : 30.01.2007

KAPOR Empty
OdoslaťPredmet: KAPOR   KAPOR Icon_minitimeNe jún 01, 2008 5:01 am

ludia pocuvajte ma tak mi tu kaprime jak hovado..nestve vas to?!
Návrat hore Goto down
http://katyryan.skyrock.com
beautifly




Počet príspevkov : 1
Registration date : 02.02.2007

KAPOR Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPOR   KAPOR Icon_minitimeŠt august 21, 2008 7:16 am

Čaute!
No, tak som po dlhej dobe zavítala na www.weluvleeryan.euweb.cz . Wow a ono to ešte stále existuje. No, tak som si odtiaľ stiahla zopár pesničiek. Úprimne, myslím, že som ešte nikdy nepočula celý jeho album. Tak to skúšam. Škoda, že to tu už nefunguje a škoda, že Mia znovu nerozbehla svoju stránku. Bola to dobrá stránka. Tak som si povedala, že sem skočím. Škoda, že tu nik nie je. Niekedy znova napíšte Very Happy .
Návrat hore Goto down
marykateryan

marykateryan


Počet príspevkov : 530
Age : 31
Localisation : Vila v Toskansku:DDD
Registration date : 30.01.2007

KAPOR Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPOR   KAPOR Icon_minitimeSo august 23, 2008 12:14 pm

to je smola moa vsak?....heh kedysi to tu bolo v plnom prude furt sme pisali a kecali a komentovali a bolo to tu super....fakt som tu stretla upe uzasnych ludi....a teraz nikde nikoho........hmmm no co uz:D
ale prakticky ked sa to tak vezme co uz by sme to tu len komentovali...Leeho?......ved ten sa na svoju karieru totaaaaaaaaal vysral a taktiez aj na fanusikov ktory v neho verili..........a namiesto toho si niekde vyraba deti..........ach jaj.........co uz........klamar jeden...stale basnil jak vyraba pesnicky na druhy album a potom zrazu na treti album pritom druhy este ani nevysiel a nakoniec sa na to cele vysral........proste konec.....s nim som ja skoncila.....nech si zije jako zije je to jeho zivot......davam mu zbohom:D

tak moa ete niekedy napis:)Very Happy


beautifly napísal:
Čaute!
No, tak som po dlhej dobe zavítala na www.weluvleeryan.euweb.cz . Wow a ono to ešte stále existuje. No, tak som si odtiaľ stiahla zopár pesničiek. Úprimne, myslím, že som ešte nikdy nepočula celý jeho album. Tak to skúšam. Škoda, že to tu už nefunguje a škoda, že Mia znovu nerozbehla svoju stránku. Bola to dobrá stránka. Tak som si povedala, že sem skočím. Škoda, že tu nik nie je. Niekedy znova napíšte Very Happy .
Návrat hore Goto down
http://katyryan.skyrock.com
Sponsored content





KAPOR Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPOR   KAPOR Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
KAPOR
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
...:LEE RYAN:... :: Others-
Prejdi na: